Dla sponsorów

mks gmina lubomia

Szanowni Państwo!

Jako przedstawiciel Młodzieżowego Klubu Sportowego Gminy Lubomia chciałbym przedstawić Państwu możliwości współpracy naszego Klubu z Państwa firmą.

MKS to szkółka piłkarska powstała w 2018 roku. Celem naszego Klubu jest rozwijanie piłkarskich pasji i umiejętności dzieci i młodzieży, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Do dyspozycji posiadamy profesjonalne, pełnowymiarowe, nowoczesne boisko posiadające certyfikację FIFA. Dzięki polskim gwiazdom wielkiego formatu, takim jak Robert Lewandowski czy Kuba Błaszczykowski zainteresowanie piłką nożną wśród najmłodszych nie maleje. Wielu z nich marzy o karierze na wzór swoich idoli. Nasz Klub wychodzi im naprzeciw i pomaga stawiać pierwsze kroki w piłkarskim świecie. Doświadczeni trenerzy systematycznie rozwijają pojawiające się talenty, wierząc w potencjał swoich podopiecznych.

Decydując się na finansowe wsparcie naszych działań, oferujemy szereg różnych form reklamowania Państwa firmy. Wspierając klub staną się Państwo również Partnerami w promowaniu naszej gminy, a także w propagowaniu sportu jako sposobu na wychowanie młodego pokolenia.

Proponowane przez nas formy reklamy:

• umieszczenie banerów reklamowych na stadionie w Nieboczowach
  • reklama na stronie internetowej klubu (www.mksgminalubomia.pl)
  • umieszczenie logo Państwa Firmy na plakatach i w programach turniejów
  • reklama na strojach zawodników Młodzieżowego Klubu Sportowego Gminy Lubomia

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:
Jarosław Wieczorek (Prezes Klubu), tel.  512 432 123
e-mail: mksgminalubomia@wp.pl