O klubie

Młodzieżowy Klub Sportowy Gminy Lubomia powstał 8 czerwca 2018 roku. Klub ma charakter szkółki piłkarskiej, a jego głównym celem jest propagowanie sportowego, aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży naszej gminy. Zależy nam na rozwijaniu nie tylko umiejętności piłkarskich ale również wykształcenia dyscypliny i zdolności pracy w grupie wśród najmłodszych.

Gmina Lubomia oferuje wiele nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych obiektów sportowych. Jednym z nich jest boisko w Nieboczowach posiadające certyfikat FIFA. To właśnie tam odbywa się większość treningów organizowanych w ramach działalności naszego Klubu. W okresie zimowym oraz gorszych warunków atmosferycznych mamy do swojej dyspozycji dwie hale sportowe w Syryni oraz Lubomi. Dokładamy wszelkich starań aby nasi podopieczni mogli zawsze trenować w najlepszych warunkach pod okiem profesjonalistów.

Młodzieżowy Klub Sportowy Gminy Lubomia na pierwszym, założycielskim spotkaniu wybrał swoich przedstawicieli. W skład zarządu wchodzą:

•  Jarosław Wieczorek – prezes Klubu

•  Adrian Fibic, Joanna Królczyk – wiceprezesi Klubu

•  Antoni Klimek – skarbnik

•  Daniel Wendelberger, Andrzej Szulc i Adam Lucyga – pozostali członkowie zarządu.

Nasz Klub otwarty jest dla wszystkich młodych zawodników w wieku od 5 do 16 lat, którzy pragną rozwijać swoje pasje oraz umiejętności piłkarskie.