O klubie

Młodzieżowy Klub Sportowy Gminy Lubomia powstał 8 czerwca 2018 roku. Klub ma charakter szkółki piłkarskiej, a jego głównym celem jest propagowanie sportowego, aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży naszej gminy. Zależy nam na rozwijaniu nie tylko umiejętności piłkarskich ale również wykształcenia dyscypliny i zdolności pracy w grupie wśród najmłodszych.

Gmina Lubomia oferuje wiele nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych obiektów sportowych. Jednym z nich jest boisko w Nieboczowach posiadające certyfikat FIFA. To właśnie tam odbywa się większość treningów organizowanych w ramach działalności naszego Klubu. W okresie zimowym oraz gorszych warunków atmosferycznych mamy do swojej dyspozycji dwie hale sportowe w Syryni oraz Lubomi. Dokładamy wszelkich starań aby nasi podopieczni zawsze trenowali w najlepszych warunkach pod okiem profesjonalistów.

W skład zarządu wchodzą:

  • Jarosław Wieczorek – prezes Klubu

  • Joanna Królczyk – wiceprezes Klubu

  • Antoni Klimek – skarbnik

  • Adrian Fibic – sekretarz

  • Mariusz Pawełek, Marek Piszczan, Artur Lankocz, Andrzej Szulc, Marcin Dzierżęga – pozostali członkowie zarządu.

 

Nasz Klub jest otwarty dla wszystkich młodych zawodników – w wieku od 5 do 16 lat – którzy pragną rozwijać swoje pasje oraz umiejętności piłkarskie.