Rusza zimowy nabór do Młodzieżowego Klubu Sportowego Gminy Lubomia!

zimowy nabór do MKS

Nasz Klub otwiera drzwi dla młodych pasjonatów piłki nożnej, chcących rozwijać swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów. Chociaż działamy dopiero od czerwca tego roku pod swoimi skrzydłami mamy już wielu podopiecznych. Naszym nadrzędnym celem jest nauka dzieci i młodzieży gry w piłkę nożną, począwszy od techniki, po współpracę w grupie. Dbamy również o kształtowanie wysokiej kultury osobistej młodzieży podczas gry oraz przestrzegania zasad fair play.

Podział na grupy wiekowe.

Szkółka piłkarska przyjmuje wszystkich chętnych w wieku od 5 do 16 lat. Ze względu na zróżnicowanie wiekowe wyodrębniliśmy 8 grup, a treningi w każdej z nich dopasowane są do posiadanych umiejętności młodych piłkarzy. W ramach zajęć nasze drużyny regularnie biorą udział w lokalnych turniejach piłki nożnej oraz rozgrywają mecze w obrębie swoich grup wiekowych.

Chcemy zaznaczyć, że nie prowadzimy żadnej wstępnej selekcji. Klub otwarty jest dla wszystkich chętnych. U nas czas jest najlepszym selekcjonerem. Prawdziwa pasja do piłki nożnej nie maleje wraz z jego upływem. Dokładamy wszelkich starań, by dzięki zróżnicowanym zajęciom, treningowi przez zabawę i edukację przez sport wzmacniać w najmłodszych chęć dalszego rozwoju.

Obozy piłkarskie w ramach zajęć.

Latem przyszłego roku planujemy zorganizować kilkudniowy obóz piłkarski dla podopiecznych Młodzieżowego Klubu Sportowego Gminy Lubomia. Poprzez codzienne treningi oraz wyjścia rekreacyjne będziemy doskonalić technikę, taktykę oraz wytrzymałość młodych sportowców. Wszystko to pod czujnym okiem doświadczonych trenerów.

Rodziców, których dzieci wykazują zainteresowanie piłką nożną i mieszczą się w przedziale wiekowym od 5 do 16 lat zapraszamy do kontaktu z  Jarosławem Wieczorkiem tel. 512 432 123 lub mailowo mksgminalubomia@wp.pl . Trener pokieruje zainteresowanych do odpowiednich grup w obrębie Klubu.