post

Rajd rowerowy uczniów Szkoły Podstawowej z Lubomi

Jednym z nadrzędnych celów Klubu jest wspieranie sportowego rozwoju dzieci i młodzieży naszej gminy i nie tylko. Dlatego też nieustannie podejmujemy współpracę z lokalnymi szkołami, a w szczególności klasami sportowymi tychże szkół.

Stwarzając najmłodszym możliwości rozwijania swoich pasji sportowych, wierzymy, że aktywność fizyczna nie będzie dla nich przykrym obowiązkiem ale najlepszą formą spędzania wolnego czasu.

Szkolny rajd rowerowy SP Lubomia

W ramach takiej współpracy, w poniedziałek 20 maja, w godzinach około południowych na stadionie w Nieboczowach pojawiła się grupa dzieci z klas sportowych Szkoły Podstawowej im. Brunona Strzałki w Lubomi biorącej udział w rajdzie rowerowym. Uczniowie wraz z nauczycielami i opiekunami odwiedzili stadion, gdzie mogli chwilę odpocząć, zregenerować swoje siły i zjeść ciepły posiłek.

Cieszymy się, że młodzież szkolna stanowi również znaczną część naszego klubu. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *