Młoda Liga Mistrzów 2022

Za nami Młoda Liga Mistrzów 2022 w której wziął udział zespół z rocznika 2012. W ramach MLM 2022 nasza drużyna zmierzyła się z zespołami Górnik Radlin, Szkółka Piłkarska Winners, RKP ROW Rybnik, LKS Tworków, LKS 46 Naprzód Zawada oraz Odra Centrum. Rozegrano 42 mecze w których padły w sumie 294 bramki.

13 sierpnia 2022 na boisku LKS Naprzód 46 Zawada odbył się wielki finał tychże rozgrywek. I choć ostatecznie zajęliśmy 6 miejsce to udział w tym projekcie był dobrym sprawdzianem dla naszej drużyny. Każde kolejne spotkanie w ramach Młodej Ligii Mistrzów pokazywało nam co już potrafimy, a nad czym należy jeszcze popracować. To cenne doświadczenie dla zawodników jak również całego zespołu rozpoczynającego udział w rozgrywkach ligowych.

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *