Konferencja szkoleniowa Lech Conference

Trenerzy naszego klubu wzięli udział w kolejnej konferencji szkoleniowej Lech Conference, która odbyła się w hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To już 14. edycja szkolenia, podczas której ponad 800 uczestników wysłuchało przygotowanych prelekcji. Tematem przewodnim była „Konfrontacja stylów szkolenia”.
Prelegentami byli czterej uznani przedstawiciele zagranicznych akademii m.in.: Pascal De Maesschalck z AS Monaco, Ben Knight i Samuel Page z Chelsea, Zvonimil Milić z Hajduka Split i Tiago Maja z Benfici Lizbona.
Podczas pobytu w Pozaniu nasi trenerzy mieli okazję obserwować również zmagania młodych piłkarzy w międzynarodowym turnieju Enea Lech Cup, w którym wzięły udział drużyny: Chelsea, Sporting Lizbona, Inter Mediolan, RN Lipsk i jedna z najlepszych Akademii w Polsce drużyna Lecha Poznań.
Szkolenie to obfitowało w ogromną dawkę wiedzy i pokazanie nowych umiejętności. Wierzymy, że nowe doświadczenia trenerskie przełożą się na lepsze prowadzenie grup, a co za tym idzie rozwój naszych piłkarzy i co raz to lepsze wyniki sportowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *