Ruszyła wiosenna runda rewanżowa 2019!

Pierwsze mecze wiosennej rundy rewanżowej 2019 już za nami. 23 marca o godz. 10.00 nasi Trampkarze Starsi zadebiutowali w III Lidze Wojewódzkiej. Drużyna MKS-u zmierzyła się w sobotę z drużyną Orzeł Moszczenica przegrywając niestety całe spotkanie 0-6. To dopiero pierwszy występ naszych piłkarzy na wyższym szczeblu, wierzymy że w kolejnych meczach pokażą pełnię swoich możliwości i pozwolą cieszyć się z wygranych.

MKS Gmina Lubomia – Orzeł Moszczenica

Przygotowania do rundy wiosennej.

Warto również wspomnieć, że okres zimowy był dla naszych podopiecznych nie tylko czasem odpoczynku od regularnych spotkań ale również okresem systematycznych przygotowań do wiosennych rozgrywek. Wszystkie drużyny pilnie trenowały pod okiem swoich trenerów na hali widowiskowo-sportowej w Syrynii.

Z początkiem roku rozpoczęły się również mecze sparingowe w różnych grupach wiekowych. Spotkania te były doskonały sposobem na sprawdzenie swoich umiejętności oraz wprowadzenie młodych piłkarzy w to co czeka ich w najbliższych miesiącach.

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich spotkań sparingowych z podziałem na grupy.

Trampkarze młodsi.

MKS -FK BOSPOR BOHUMIN 7-10

MKS- UKS GRACZ LYSKI 2-2

MKS- LKS ZABEŁKÓW 11-3

Orliki

MKS – PRZYSZŁOŚĆ ROGÓW 4-2

MKS- MKP ODRA WODZISŁAW 3-0

MKS – GÓRNIK RADLIN 2-6

MKS- LKS TWORKÓW 3-2

MKS-  KIETRZ 2-2

MKS- KS KOSZYCE 22-2

Trampkarze Starsi

MKS – WINERS GOŁKOWICE 9-10

MKS- NAPRZÓD ZAWADA 5-7

Młodziki

MKS – MKP ODRA WODZISŁAW 1-3

MKS – CZARNI GORZYCE 0-2

MKS – NAPRZÓD ZAWADA 6-1

MKS – NAPRZÓD CZYŻOWICE 1-3

Wszystkim naszym piłkarzom życzymy udanego sezonu  oraz wielu wygranych spotkań!