Zakończenie sezonu 2018/2019

MKS Gmina Lubomia

Wraz z początkiem wakacji wszystkie drużyny Młodzieżowego Klubu Sportowego Gminy Lubomia zakończyły rywalizację w piłkarskich rozgrywkach w ramach swoich grup wiekowych.

Spośród wszystkich drużyn naszego klubu najwyżej sklasyfikowani zostali Juniorzy Młodsi. Zdobywając 24 punkty, zajęli 4 miejsce w tabeli.

Na czwartym miejscu uplasowała się również grupa Trampkarzy Młodszych. Piąte miejsce z dorobkiem 12 punktów zajęła drużyna Młodzików Starszych, a Młodziki Młodsze skończyły sezon na ostatnim 6 miejscu.

Pierwszy sezon spotkań w III Lidze Wojewódzkiej mają za sobą Trampkarze Starsi, podopieczni Wojciecha Matuszka. Po wywalczonym awansie, młodzi piłkarze musieli zmierzyć się z drużynami na dużo wyższym poziomie. I choć nie zawsze było łatwo to należy przyznać, że drużyna MKS-u nie poddała się i dzielnie walczyła o każdy kolejny zdobyty punkt. Trampkarze starsi ukończyli swój udział w Lidze na 7 miejsce.

Nic nie scala grupy lepiej niż wyjazdy i spotkania. Idąc tym tropem oba zespoły Juniorów zakończyły sezon wyjazdem na pizzę. Cieszymy się, że nasi podopieczni spędzają ze sobą nie tylko czas na wspólnej grze w piłkę ale również integrują się poza nią.

Wszystkim podopiecznym naszego Klubu życzymy udanych wakacji.